EUROELEKTRA

OLIMPIADA WIEDZY ELEKTRYCZNEJ I ELEKTRONICZNEJ „EUROELEKTRA”

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXI edycji Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „EUROELEKTRA”
Zawody I stopnia – eliminacje szkolne, odbędą się 07.11.2018 (środa) o godz. 9.00 w sali nr 11.

ZAPROSZENIE
Dyrekcja ZSP nr 3 wraz z Samorządem Uczniowskim serdecznie zaprasza nauczycieli, wychowawców, pracowników administracji i obsługi oraz wszystkich emerytowanych pracowników szkoły na uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej 12.10.2018 (piątek) o godz. 9.00.

KOMUNIKAT
Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Bełchatowie informuje, że dzień 12.10.2018 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno – wychowawczych.

Oferta pracy
Oferta pracy - ELEKTROINSTALATOR

XVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego TĘCZA
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego TĘCZA, organizowanego przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej POKOLENIE. Osoby zainteresowane konkursem proszę o zgłoszenie się do dnia 25 października 2018 r. do pani Anity Chudzik (sala 220).
Udział w Konkursie polega na wykonaniu indywidualnej pracy plastycznej na temat "Piękno otaczającego nas świata".

Olimpiada Wiedzy Technicznej
Pierwszy etap (szkolny) OWT odbędzie się 19 października o godz. 9.00 w sali 11.
Zgłoszenia przyjmuje p. Anita Chudzik (sala 220) oraz p. Stanisław Grzelczak (sala 47).
Zapraszamy do udziału!

Powitanie jesieni w Domu Pomocy Społecznej w Bełchatowie
W dniu 26.09.2018 r. nauczyciele wraz z uczniami naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu pod nazwą „Powitanie Jesieni” w DPS w Bełchatowie. Na zaproszenie Pani Dyrektor z Domu Pomocy Społecznej w Bełchatowie pojawiliśmy się na uroczystości z pozytywnym nastawieniem i uśmiechami. Spotkanie rozpoczęło się od życzeń dla jubilatów. Miały miejsce występy artystyczne z udziałem uczniów klasy I PW wraz z opiekunami. Atrakcje, jakie zostały przygotowane, urozmaiciły wszystkim czas.

Jeden gram praktyki jest lepszy niż tona teorii
Zgodnie z tym powiedzeniem uczniowie klas budowlanych odwiedzili place budowy w Bełchatowie. W maju ubiegłego roku klasa 3Be TE i we wrześniu roku bieżącego klasa 1Be TE poznały zasady wykonywania domów szkieletowych budowanych na osiedlu „Pabianicka 95”. Uczniowie zobaczyli poszczególne etapy tego systemu. Możliwość zobaczenia w praktyce domów w różnym stadium realizacji przedstawia całość prac, jakie mogą na placu budowy wystąpić. Na początek obejrzeli sam metalowy szkielet domu, potem następny etap prac, czyli płytowanie i docieplenie budynku, a na koniec dom, który był w trakcie wykonywania w nim prac wykończeniowych. Wycieczki pokazały realia pracy na budowie. Były ciekawe i udane.

DZIEŃ CHŁOPAKA W NASZEJ SZKOLE - fotorelacja

ENERGOL RUN
Zapraszamy klasy I a także pozostałych uczniów naszej Szkoły do udziału w III edycji zawodów ENERGOL RUN. Zawody odbędą się 5.10.2018 roku o godzinie 11.30. Wszelkich dodatkowych informacji udzielają nauczyciele wychowania fizycznego. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem zawodów.

ENERGETAB
Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB, Bielsko-Biała 2018

ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. W dniu 12 września targi odwiedzili uczniowie klas II d TE, III c/m TE oraz III d TE.

Salony Maturzystów
26 września 2018 roku  ponad stu uczniów z klas maturalnych brało udział w zorganizowanym przez Panią Monikę Mik wyjeździe na Salony Maturzystów, które odbywały się na Politechnice Łódzkiej - Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki.

Spotkanie Samorządu Uczniowskiego
Wszystkich uczniów naszej szkoły chętnych do pracy w Samorządzie Uczniowskim zapraszamy na spotkanie 02.10.2018 r. (wtorek) o godz. 8.50 w sali nr 11.
Iwona Krawczyk (opiekun samorządu).

Konkurs Naukowy E(x)plory
Informujemy, że nabór projektów do VIII Edycji Konkursu Naukowego E(x)plory będzie w tym roku trwać od 1 października 2018 do 31 stycznia 2019!
Główną ideą E(x)plory jest wspieranie zdolnych, młodych naukowców w realizacji innowacyjnych projektów naukowych, a także docieranie do szerokiego grona odbiorców, promowanie kultury naukowej i wzbudzanie naukowej ciekawości świata. Przełamujemy stereotyp, że nauka jest nudna, popularyzujemy innowacyjne badania, rozwijamy potencjał i pomysły młodych ludzi, tworzących nowoczesne technologie.

OGŁOSZENIE
Wszyscy uczniowie, którzy złożyli kwestionariusze udziału w projekcie „Wykonywanie robót drogowych VII”, proszeni są o wpłatę wpisowego 200 zł. w formie zwrotnej kaucji na konto KSK Biznes: Alior Bank 06 2490 0005 0000 4500 6468 0743 do dnia 25.09.2018 r. Potwierdzenie dokonania przelewu w formie skanu lub zdjęcia proszę przesłać na adres email: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub zgłosić telefonicznie pod numerem +48 575 435 223 lub +48 793 435 224.
Spotkanie organizacyjne oraz pierwsze zajęcia odbędą się w dniu 30.09.2018 r. o godzinie 08.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Bełchatowie.

Regulamin przyznawania stypendiów

Obchody 79. rocznicy obrony Gór Borowskich
Poczet Sztandarowy Szkoły uczestniczył w obchodach rocznicowych obrony Gór Borowskich w dniach:
01.09.2018 r. – w Grocholicach
- Msze Św. w kościele Wszystkich Świętych.
- Wręczenie statuetek „Rogatywka ppor. Zawilskiego”
Część patriotyczna:
- Apel poległych i salwa honorowa w wykonaniu Bełchatowskiego Związku Strzeleckiego „Strzelec”
– składanie kwiatów pod pomnikiem poległych w obronie Ojczyzny na cmentarz przy ul. Tylnej w Grocholicach

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 1239