OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Wicemistrzostwo województwa | Drukuj |
9 lutego w Rawie Mazowieckiej odbyły się finały wojewódzkich zawodów w tenisie stołowym chłopców. Duży sukces odnieśli nasi chłopcy zajmując drugie miejsce, przegrywając w finale z faworytem turnieju, czyli LO Rawa Mazowiecka 0:3. W drodze do finału nasza drużyna pokonała kolejno 3:0 ZSP z Radomska, 3:0 ZSE Zduńska Wola i 3:1 ZSP nr4 Łowicz.
Skład naszej drużyny: Łukasz Oracz kl. 4bTE, Michał Oracz kl. 1g/t ZSZ, Jakub Kowalczyk kl. 3iTe.

 Image

Image

Image

Image

Image

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”