Salony Maturzystów | Drukuj |
We wtorek 26 września uczniowie wszystkich klas maturalnych naszej szkoły uczestniczyli w Salonach Maturzystów Łódź 2017.
Tegoroczny Łódzki Salon Maturzystów odbywał się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Uczniowie mieli możliwość spotkań z ekspertami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, którzy dedykowali przyszłorocznym maturzystom ponad 30 godzin wykładów o obowiązkowych i dowolnie wybieranych, popularnych przedmiotach. Nasi uczniowie uczestniczyli w wykładach: Matura z języka polskiego w 2018 roku oraz Matura z matematyki w 2018 roku.
Specyficzną cechą łódzkiego spotkania była możliwość indywidualnych konsultacji z doradcami zawodowymi, z trenerami kariery.
Na spotkanie z maturzystami z woj. łódzkiego przyjechało blisko 30 uczelni; z Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Wałbrzycha.
Organizatorem wyjazdu była Pani Monika Mik, a nad bezpieczeństwem uczestników wycieczki wraz z nią czuwały Panie: Anita Zając, Anna Moreń, Ewelina Bogacka, Anna Marek, Gosława Borkowska – Kuśmierz, Agnieszka Łażewska – Wionczyk, Agnieszka Wróblewska, Mariola Chmielewska i Iwona Krawczyk.