OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
78. rocznica wybuchu II wojny światowej | Drukuj |
17 września 2017 r. w Klukach odbyły się uroczystości w związku z 78. rocznicą wybuchu II wojny światowej. Przedstawiciele Grona Pedagogicznego oraz poczet sztandarowy naszej szkoły w składzie: Oskar Marciniak (II d TE), Paweł Drozdek (III c/d TE), Filip Kurzawa (IV c/d TE) oraz Łukasz Niewiadomski (IV d TE), wzięli udział w uroczystościach.
Na obchody uczczenia pamięci żołnierzy polskich poległych w obronie ojczyzny zaprosili: Wójt Gminy Kluki Karol Sikora, Starosta Bełchatowski Waldemar Wyczachowski oraz Proboszcz Parafii NMP Królowej Polski w Klukach ks. Krzysztof Nalepa.
 
Program:
1. Msza Święta w intencji poległych w czasie II wojny światowej
2. Uroczystości na cmentarzu wojennym:
• okolicznościowe przemówienia
• apel pamięci
• złożenie kwiatów
• program słowno – muzyczny w wykonaniu młodzieży z Zespołu Szkół w Klukach

Warta honorowa:

- Grupa Rekonstrukcji Historycznej 84 Pułku Strzelców Poleskich
- Związek Strzelecki “Strzelec – Jednostka Strzelecka 1001”
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”