OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Szkolny Klub Wolontariusza | Drukuj |
W czwartek 21 września Szkolny Klub Wolontariusza przywitał jesień wraz z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej w Bełchatowie. Imprezę poprowadziła Pani Barbara Gajda oraz Agnieszka Jędrzejewska-Florczyk. Były życzenia, prezenty dla podopiecznych obchodzących urodziny, a Pani Anna Jaszczak zadedykowała im piosenkę w swoim wykonaniu jako upominek muzyczny. Oprawą muzyczną zajęli się uczniowie naszej szkoły, którzy w rytm szlagierów muzyki biesiadnej tańczyli wraz z podopiecznymi. Odbyły się również jesienne konkursy. Natomiast ksiądz Emanuel Stańczyk zachęcił mieszkańców do wspólnej modlitwy oraz zaprezentował kilka utworów religijnych motywując wszystkich do wspólnego śpiewu z gestami. Jak zwykle podczas naszych spotkań w DPS panowała wspaniała atmosfera radości i zabawy.

 

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”