OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
LIGA LEKKOATLETYCZNA | Drukuj |
2 października odbyły się na naszym stadionie Powiatowe Zawody Lekkoatletyczne dziewcząt i chłopców. Dziewczyny z naszej szkoły zajęły 3 miejsce zdobywając 981 punktów. Trzech punktów zabrakło im do awansu na zawody rejonowe. Najbardziej wartościowy wynik osiągnęła Wiktoria Konieczna przebiegając 400m w 61,5 sek. co dało naszej drużynie 138 pkt. Barw naszej drużyny broniły: Nikola Dębska, Nina Terkiewicz, Natalia Dziewięcka, Wiktoria Konieczna, Dominika Strzelczyk, Natalia Biegańska, Aleksandra Paszkiewicz, Patrycja Goździewicz, Paulina Gołuch, Patrycja Walos, Natalia Bator i Patrycja Bożek.
Lepiej spisali się chłopcy, którzy zajęli 2 miejsce zdobywając 1024 punkty i awansowali do zawodów rejonowych w Piotrkowie Tryb. Najwartośćiowszym rezultatem popisał się Szymon Woźniak przebiegając 100m w 11,3 sek. co dało drużynie 153 pkt.
W Piotrkowie Tryb. nasi uczniowie spisali się nieco gorzej zajmując 4 miejsce zdobywając 1084 pkt. Znów Szymon Woźniak może pochwalić się najwartościowszym wynikiem w biegu na 100m – 10,9 sek. Odkryciem zawodów został Szymon Mendak skacząc w dal na odległosć 5,64m.
Skład naszej drużyny: Szymon Woźniak, Piotr Grzybowski, Szymon Mendak, Kamil Uciński, Kamil Szymczak, Przemysław Gryś, Kamil Romas, Tomasz Kolasa, Patryk Armacki, Kondrad Karbownik, Kacper Świątek, Wiktor Milczarek, Artur Goliment, Patryk Karpiński, Albert Milczarek, Kamil Mantyk.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”