ZAKOPANE | Drukuj |
Na trwającą trzy dni wycieczkę (5-7.10.2017) do „stolicy Tatr” wybrali się uczniowie z klasy IV Ie Technikum Energetycznego. Z Piotrkowa do Krakowa - pociągiem, dalej autobusem do Zakopanego, gdzie dotarli w czwartek po południu. Już pierwszego dnia wyruszyli na górski szlak prowadzący do Hali Kondratowej. Prawdziwym wyzwaniem był jednak drugi dzień – marsz nad Czarny Staw Gąsienicowy w zimowej aurze. W drodze powrotnej odwiedzili Schronisko Murowaniec, aby na chwilę odpocząć i skosztować gorących napojów. Do domu wracali zmęczeni, ale nadal w świetnym nastroju.