OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
ZAKOPANE | Drukuj |
Na trwającą trzy dni wycieczkę (5-7.10.2017) do „stolicy Tatr” wybrali się uczniowie z klasy IV Ie Technikum Energetycznego. Z Piotrkowa do Krakowa - pociągiem, dalej autobusem do Zakopanego, gdzie dotarli w czwartek po południu. Już pierwszego dnia wyruszyli na górski szlak prowadzący do Hali Kondratowej. Prawdziwym wyzwaniem był jednak drugi dzień – marsz nad Czarny Staw Gąsienicowy w zimowej aurze. W drodze powrotnej odwiedzili Schronisko Murowaniec, aby na chwilę odpocząć i skosztować gorących napojów. Do domu wracali zmęczeni, ale nadal w świetnym nastroju.

 

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”