OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Relacja z biegu pierwszoklasistów | Drukuj |
W dniu 10 października 2017 roku przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 odbył się bieg pierwszoklasistów. W końcu udało się przeprowadzić zawody. Uczestnicy mieli do pokonania dystans 1 Energola, dużo czy mało? Zależy od osiągniętego miejsca. Odkrywając tajemnicę długości biegu. Było to 1200m. Niesprzyjająca aura wystraszyła wielu potencjalnych zwycięzców, którzy mogli zdobyć super cenne nagrody od Pana Dyrektora. Mimo tego część młodzieży nie zraziła się i wzięła udział w tej "fascynującej" rywalizacji. Do faworytów "koniecznie" zaliczaliśmy  Wiktorię Konieczną z klasy 1PW, która okazała się najlepsza w powiatowych, indywidualnych biegach przełajowych i zapisała się jako pierwsza w historii szkoły wśród dziewcząt zdobywając drugie miejsce w zawodach wojewódzkich w ramach Licealiady w Uniejowie. Biorąc pod uwagę fakt, że jest dopiero w pierwszej klasie, ma szansę cały czas poprawiać swoje rekordy.
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”