XVII Powiatowy Konkurs Ortograficzny | Drukuj |
Po raz siedemnasty w naszej szkole odbył się Powiatowy Konkurs Ortograficzny. Wzięło w nim udział 34 uczniów, którzy reprezentowali szkoły ponadgimnazjalne z terenu powiatu bełchatowskiego. Zadaniem uczestników konkursu było napisanie dyktanda oraz wykonanie szeregu ćwiczeń ortograficznych. Konkurs rozgrywany był w dwóch kategoriach: kategorii liceów ogólnokształcących i kategorii szkół zawodowych. W tej ostatniej bezkonkurencyjna okazała się reprezentantka naszej szkoły – Anna Badura (uczennica klasy IIIi TE). Wyprzedziła ona uczniów z Technikum Informatycznego w Szczercowie i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Bełchatowie. Patronat nad konkursem objął Starosta Powiatu Bełchatowskiego.
Organizatorami konkursu były: Magdalena Fabiszewska i Anna Moreń.