OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej chłopców | Drukuj |
W dniu 09.04.2018 r. odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej chłopców. Zawody rozgrywane były na dwóch boiskach przy II LO Bełchatów i orliku Powiatowego Centrum Sportowego. Reprezentacja naszej szkoły w grupie pokonała drużynę z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie 3:0 oraz drużynę z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 (5:3). Chłopcy "wyszli" z grupy z pierwszego miejsca i w finale spotkali się z drużyną z Kleszczowa. O zwycięstwie zadecydowały rzuty karne, w których lepsza okazała się drużyna ZSP nr 3, zwyciężając (3:1).
Skład zespołu: Marcin Anioł, Piotr Balcerzak, Mateusz Banasiak, Dawid Cheda, Wiktor Kilan, Robert Kowalik, Kacper Książczyk, Dominik Lepka, Michał Mielczarek, Krystian Stępień, Sebastian Sudak, Daniel Włodarczyk.
Drużyna wywalczyła awans na zawody rejonowe, które odbędą się 16 kwietnia w Pajęcznie.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”