OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Dzień otwarty w Energetyku | Drukuj |
13 kwietnia przeprowadzono w ZSP nr 3 szereg spotkań z uczniami gimnazjów. W ramach Dnia otwartego naszą szkołę odwiedziło kilkuset uczniów ostatnich klas gimnazjalnych z Bełchatowa i powiatu. Nasi goście zostali zapoznani z ofertą edukacyjną na nowy rok szkolny, mieli okazję obejrzeć pracownie ZSP nr 3, warsztaty Centrum Kształcenia Praktycznego, musztrę przygotowaną przez uczniów klas mundurowych oraz spróbować swoich sił na szkolnej strzelnicy. Na pytania młodzieży odpowiadali także współpracujący z naszą szkołą przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie, 7 batalionu kawalerii powietrznej z Tomaszowa Mazowieckiego oraz PGE GiEK S.A.
O tym ważnym wydarzeniu z życia Energetyka nie zapomniały też lokalne media. Swój materiał przygotowała Telewizja Dolsat, Twoja Telewizja Lokalna oraz portal Naszemiasto.pl.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”