OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
XV Dni Młodego Elektryka na Politechnice Łódzkiej | Drukuj |
Wojewódzkie Dni Młodego Elektryka to coroczne wydarzenie skierowane do uczniów techników w województwie łódzkim, organizowane przez Studenckie Koło SEP im. prof. M. Jabłońskiego. W dniu 19. kwietnia 2018 r. reprezentacja szkoły, którą stanowili członkowie młodzieżowi Szkolnego Koła Stowarzyszenia Elektryków Polskich, wzięli udział w XV Wojewódzkich Dniach Młodego Elektryka, które odbyły się na Wydziale Elektrotechniki Elektroniki i Automatyki Politechniki Łódzkiej.
Podczas tego wydarzenia uczniowie zwiedzali laboratoria Wydziału EEIA Politechniki Łódzkiej m.in.: laboratorium wysokich napięć, laboratorium akustyki, laboratorium inteligentny dom. Brali udział w szkoleniach oraz wykładach na temat szeroko pojętej elektrotechniki. Przyszli technicy-elektrycy walczyli o tytuł najlepszych w województwie, rozwiązując test teoretyczny i praktyczny. Zespół naszej szkoły w składzie:
- Paweł Drozdek
- Radosław Bańcer
- Piotr Jaguszewski

był bezkonkurencyjny w teście praktycznym, a w łącznej klasyfikacji zajął drugie miejsce. Jest to kolejne podium naszych uczniów i Piotra Jaguszewskiego, który w roku ubiegłym z zespołem w innym składzie zwyciężył.
Gratulujemy naszym uczniom sukcesu.
Uczniów do konkursu przygotowali nauczyciela: Damian Maślanka, Elżbieta Murlikiewicz, Zdzisława Sykuła, Elżbieta Drzazga i Dariusz Ślęzak.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”