OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Szkolny Konkurs Przyrodniczy | Drukuj |
17 kwietnia 2018 roku odbył się szkolny konkurs przyrodniczy integrujący wiedzę z nauk przyrodniczych wokół zagadnień związanych z szeroko pojętą ochroną środowiska przyrodniczego. Konkurs przyrodniczy wpisał się w coroczne obchody Światowego Dnia Ziemi - 22 kwietnia.
W rywalizacji konkursowej wzięło udział 35 uczniów klas I - III liceum i technikum. Laureatami zostali uczniowie, którzy z konkursowego testu uzyskali najlepsze wyniki:
I miejsce – Julia Kapica (klas III s/w)
II miejsce – Krystian Felcenloben (klasa III s/w)
II miejsce – Marcel Góralczyk (klasa I i)

Laureatom gratulujemy wyników a wszystkim uczestnikom dziękujemy za próbę zmierzenia się z tematyką, która znacznie wykraczała poza podstawę programową realizowaną na poszczególnych przedmiotach przyrodniczych. Organizatorami konkursu byli nauczyciele: Ewa Wężyk-Simkowska, Agnieszka Karasińska-Nowacka.
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”