OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Mistrzostwa szkoły w Tenisie Stołowym | Drukuj |
Otwarte mistrzostwa szkoły w Tenisie Stołowym o Puchar Dyrektora ZSP nr 3 Piotra Mielczarka
Jeśli jesteś uczniem, absolwentem, nauczycielem, zamierzasz podjąć naukę w naszej szkole, jesteś sympatykiem ZSP nr 3 w Bełchatowie i chcesz zdetronizować naszego mistrza ucznia II gt ZSZ Michała Oracza powinieneś wziąć udział w zawodach w Tenisie Stołowym o Puchar dyrektora Piotra Mielczarka.

Zapisy: w pokoju nauczycieli wychowania fizycznego do dnia 30.05.2018 r. Mecze rozgrywane są systemem pucharowym - do 3 wygranych setów. Losowanie odbędzie się 04.06.2018 r. o godz. 12.15 (obecność nieobowiązkowa). Zawody odbędą się 11.06.2018 r. o godz. 8.00. Uczestnicy będą podzieleni na 3 grupy. Zawodnicy, którzy zajęli 3 pierwsze miejsca w zeszłym roku, zostaną rozstawieni. Zwycięzcy poszczególnych grup spotkają się w wielkim finale.

Harmonogram zawodów:
8.30 -10.00 – mecze grupy A + dziewczęta
10.00-11.00 mecze grupy B
11.00- 12.00 mecze grupy C
12.15-13.00 Finały
Na zwycięzców czekają nagrody.
Zapraszamy.
Więcej informacji można uzyskać u p.M.Polaka i p J.Koszka.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”