OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Salony Maturzystów | Drukuj |
26 września 2018 roku  ponad stu uczniów z klas maturalnych brało udział w zorganizowanym przez Panią Monikę Mik wyjeździe na Salony Maturzystów, które odbywały się na Politechnice Łódzkiej - Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki.
Uczniowie mieli możliwość uczestnictwa w wykładach na temat matury, kariery i przyszłego zawodu. Eksperckie porady i informacje o majowych egzaminach przygotowali pracownicy Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Największe zainteresowanie odnotowali prelegenci prezentujący maturę z języka polskiego - Matura z języka polskiego w 2019 roku. Rady dla maturzystów przygotowujących się do egzaminu maturalnego; matematyki - „Jak zdać maturę z matematyki, czyli: jak się zmotywować, jak skutecznie się uczyć i zapamiętywać, jak wyznaczyć cel i go osiągnąć”, języków obcych.
Spotkania z doradcami zawodowymi, psychologami oraz z przedstawicielami i studentami uczelni łódzkich - ale także wrocławskich, poznańskich, warszawskich - stały się dla wielu z uczniów Salonu podstawą do tworzenia strategii maturalnej na najbliższe miesiące. Opiekę nad młodzieżą sprawowały Panie: Renata Bartoszewska, Iwona Błaszczyk, Mariola Chmielewska, Anita Chudzik,  Anna Marek, Iwona Kulik i Agnieszka Łażewska – Wionczyk.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”