OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
ENERGETAB | Drukuj |
Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB, Bielsko-Biała 2018

ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. W dniu 12 września targi odwiedzili uczniowie klas II d TE, III c/m TE oraz III d TE.
To była 31 edycja międzynarodowych targów energetycznych w Bielsku-Białej - miejsce jednych z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w Polsce. W tym roku na targach wystawiało się 712 wystawców. Ekspozycja targowa obejmowała następujące obszary tematyczne:
• przesył, dystrybucję i rozdział energii elektrycznej i cieplnej,
• wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej,
• elektrotechnikę i elektronikę przemysłową.

Organizator i kierownik wycieczki : E. Murlikiewicz; opiekunowie: A. Chudzik, S. Grzelczak, D. Ślęzak.
Więcej informacji o targach:  http://www.energetab.pl/
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”