Powitanie jesieni w Domu Pomocy Społecznej w Bełchatowie | Drukuj |
W dniu 26.09.2018 r. nauczyciele wraz z uczniami naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu pod nazwą „Powitanie Jesieni” w DPS w Bełchatowie. Na zaproszenie Pani Dyrektor z Domu Pomocy Społecznej w Bełchatowie pojawiliśmy się na uroczystości z pozytywnym nastawieniem i uśmiechami. Spotkanie rozpoczęło się od życzeń dla jubilatów. Miały miejsce występy artystyczne z udziałem uczniów klasy I PW wraz z opiekunami. Atrakcje, jakie zostały przygotowane, urozmaiciły wszystkim czas.
W dalszej części imprezy goście zostali zaproszeni na poczęstunek i do wspólnej zabawy. Były konkursy m.in. kalambury, piosenki śpiewane przez uczniów i panią Annę Jaszczak.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i wspólną zabawę.
Opiekunowie: Izabela Kurkowska, Agnieszka Jędrzejewska-Florczyk, Anna Jaszczak, Barbara Gajda.