OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Wyjazd do zakładów Izodom | Drukuj |
17 października 2018 r. klasa 1 Be Technikum Energetycznego uczestniczyła w wyjeździe do zakładów Izodom 2000 Polska S.A. w Zduńskiej Woli. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z zasadami budowania obiektów budowlanych wykonywanych w technologii szalunku traconego, czyli elementów klocków styropianowych z rdzeniem żelbetowym. Po wykładzie teoretycznym uczniowie zwiedzili zakład produkcyjny. Na koniec odebrali certyfikaty uczestnictwa w szkoleniu.

 

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”