OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
"PGE GKS Bełchatów z Niepodległą" | Drukuj |
GKS "Bełchatów" S.A. wraz ze Stowarzyszeniem Kibiców GKS Bełchatów "Torfiorze" organizuje wydarzenie pn. "PGE GKS Bełchatów z Niepodległą", które odbędzie się w przeddzień święta narodowego, w sobotę 10 listopada o godz. 17:00 na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej 3. Tego dnia odbędzie się mecz piłkarski 18. kolejki 2. ligi pomiędzy pierwszą drużyną PGE GKS Bełchatów a Pogonią Siedlce. Chcemy temu meczowi nadać patriotyczną oprawę i sprawić, by tego dnia mieszkańcy naszego powiatu mogli w kilkutysięcznej liczbie uczcić ten wielki jubileusz.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”