Bieg Niepodległości | Drukuj |
W dniu 08.11.2018 r. 40 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w corocznym Biegu Niepodległości, który odbył się już po raz szesnasty. Zawodnicy rywalizowali ze sobą w biegu przełajowym na trasie wyznaczonej w parku Olszewskich. Dziewczęta miały do pokonania dystans 1000 m, chłopcy zaś 2000 m. Wszystkim uczniom należą się gratulacje, lecz na wyróżnienie spośród wszystkich zasługuje Kassandra Koziorowicz z klasy II p LO, która była jedyną dziewczyną reprezentującą naszą szkołę oraz Tomasz Kolasa z klasy II E/S, który pobiegł najlepiej spośród naszych uczniów i zajął 6 miejsce.
Wszystkim GRATULUJEMY udziału.