OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Mistrzostwa Powiatu w unihokeja | Drukuj |
W dniu 07.11.2018 r. odbyły się Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych dziewcząt i chłopców w unihokeja. Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy i I LO Bełchatów. Warto podkreślić, że zawody w unihokeja dla Szkół Ponadgimnazjalnych zostały zorganizowane po raz pierwszy. Okazało się, że jest to dyscyplina bardzo popularna i lubiana przez naszą młodzież, która chętnie zgłosiła gotowość do reprezentowania naszej szkoły.
Dziewczęta zajęły III miejsce i grały w składzie: Katarzyna Papuga, Marta Rudzka, Natalia Ozimek, Oliwia Brzozowska, Kassandra Koziorowicz, Zuzanna Głowacka, Agata Deredas, Paulina Gołuch i Justyna Kryczka.
Chłopcy również uplasowali się na III miejscu, a w składzie drużyny byli: Olgierd Minol, Daniel Stępień, Dominik Radzicki, Fabian Niedbalski, Stanisław Woźniak, Tomasz Kolasa, Mateusz Adamek, Mateusz Spaleniak, Michał Pluta, Piotr Kowalczyk.
Wszystkim gratulujemy wyniku i bardzo dobrej postawy na boisku.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”