OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Watch, listen, learn! - wycieczka do kina w angielskiej odsłonie | Drukuj |
W dniu 16.11.2018 r. uczniowie klas 4Ie, 2I, 3Ae oraz 1C/E  wraz z opiekunami p. Iwoną Serafin, p. Izabelą Jarzecką, p. Izabelą Kurkowską, p. Iwoną Krawczyk oraz p. Anną Jaszczak wybrali się na wycieczkę do kina Helios w Bełchatowie na film  pt. "Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara", który został wyświetlony w wersji oryginalnej, czyli w języku angielskim.
Celem wycieczki było rozwijanie umiejętności słuchania ze zrozumieniem w języku angielskim, motywowanie uczniów do samodzielnego oglądania filmów w wersji oryginalnej oraz rozwijania swoich kompetencji językowych, zachęcanie uczniów do wyrażania swojej opinii, integracja uczniów oraz oczywiście dobra zabawa.
Warto podkreślić, że większość uczniów po raz pierwszy miała okazję obejrzeć film w wersji oryginalnej bez napisów, a cała wycieczka stała się dla nich świetną okazją na sprawdzenie swoich umiejętności językowych. Ponadto, uczniowie byli pozytywnie zaskoczeni jak wiele dialogów udało im się zrozumieć, co z pewnością optymistycznie rzutuje na budowanie ich pewności siebie oraz motywację w kontekście rozwoju ich kompetencji językowych.
Podsumowując, chociaż film trwał dość długo, to uśmiechy na twarzach uczniów, zażyła dyskusja oraz przyjemna część integracyjna mówiły same za siebie - to było udane wyjście, a założone cele wycieczki zostały zrealizowane.
 
Image
 
Image 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”