OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Bełchatów - miasto trzech religii | Drukuj |
W dniu 20.11.2018 roku uczniowie klasy II p i II p/w LO wraz z nauczycielami: A. Grzelczak i A. Moreń uczestniczyli w lekcji muzealnej „Bełchatów – miasto trzech religii”. W jej trakcie uczniowie poznali mniejszości narodowe i religijne mieszkające w przeszłości w naszym mieście. Zwiedzili również wystawy stałe i czasowe Muzeum Regionalnego w Bełchatowie, m. in. wystawę „Polskie drogi do niepodległości”.

 

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”