OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Piłka siatkowa dziewcząt - zawody | Drukuj |
W poniedziałek 26.11.2018 r. w popularnym "Bronku" odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w piłkę siatkową dziewcząt. W turnieju wzięły udział szkoły: I LO Bełchatów, II LO Bełchatów, ZSP Kleszczów, ZSP nr 3 Bełchatów i ZSP nr 4 Bełchatów. Drużyna naszej szkoły grająca w składzie: Patrycja Bożek, Natalia Bator, Agata Deredas, Weronika Jagielska, Izabela Kolasa, Wiktoria Konieczna, Justyna Kryczka, Klaudia Majchrzak, Aleksandra Paszkiewicz, Patrycja Walas, zajęła IV miejsce. Gratulujemy!!!!
 
Image
 
Image
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”