OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
THE BEAR THEATRE - angielski teatr edukacyjny w naszej szkole | Drukuj |
29.11.2018 r. na zaproszenie p. Iwony Krawczyk gościliśmy w naszej szkole angielski teatr edukacyjny THE BEAR THEATRE. Uczniowie klas: III i TE, II p LO, III p LO, II  e/s TE, III c/m TE, II b TE oraz I d/s TE obejrzeli przedstawienie pod tytułem „The Let's Go Travel Show”. Interaktywne przedstawienie w bardzo humorystyczny sposób pokazało naszym uczniom życie w Wielkiej Brytanii. Nie zabrakło również elementów historycznych i politycznych.

 

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”