ZAPROSZENIE | Drukuj |
Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły do wspólnego obchodzenia Mikołajek w najbliższy czwartek 06.12.2018 roku. W mikołajkowej zabawie udział może wziąć każdy, wystarczy jedynie zaopatrzyć się w czapkę Świętego Mikołaja, rogi renifera, świąteczny sweter lub inny bożonarodzeniowy gadżet. Członkowie SU będą w tym dniu odwiedzać klasy na ich lekcjach, by wykonać wspólne zdjęcia.
Za utrudnienia w lekcjach z góry bardzo przepraszamy. Jednocześnie mamy prośbę do nauczycieli o niepytanie w tym dniu szkolnych Mikołajów, gdyż muszą oszczędzać siły na bożonarodzeniowy czas, bo jeszcze dużo pracy przed nimi.