OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Akcja krwiodawstwa! | Drukuj |
Zapraszam wszystkich pełnoletnich uczniów do wzięcia udziału w akcji krwiodawstwa, która odbędzie się 6 grudnia (Mikołajki!), w godzinach 8.00-11.00 w holu przed aulą ZSP nr 3. Przypominam jednocześnie, iż należy przed oddaniem krwi pić dużo wody i rano zjeść śniadanie. Przychodzimy zdrowi i z dokumentem tożsamości.
Pragnę również poinformować, że podjęliśmy współpracę z Fundacją DKMS i w tym dniu będzie możliwość rejestracji potencjalnych dawców komórek macierzystych. Więcej informacji o działalności Fundacji można znaleźć na stronie www.dkms.pl.
Agnieszka Wróblewska
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”