OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Mistrzostwa Powiatu w piłkę siatkową | Drukuj |

11.12.2018 r. w II LO w Bełchatowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłkę siatkową chłopców. Drużyna ZSP nr 3 grająca w składzie: Olgierd Minol, Robert Węglewski, Maksymilian Przywojski, Artur Goliment, Konrad Matyjaszczyk, Adrian Zając, Dominik Lepka, Władysław Lorek, Maciej Chojnacki, Szymon Staszek i Mateusz Grodzki, po wyrównanej rywalizacji zajęła III miejsce.

Końcowa klasyfikacja:
1. II LO Bełchatów
2. I LO Bełchatów
3. ZSP nr 3 Bełchatów
4. ZSP Kleszczów
5. LO im. A. Mickiewicza
6. ZSP nr 4 Bełchatów
 
Image
 
Image
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”