OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Konkurs "Internet kluczem do wiedzy" | Drukuj |
W dniu 12 grudnia 2018 roku w naszej szkole odbył się konkurs „Internet kluczem do wiedzy” dla uczniów klas pierwszych. Konkurs odbył się w dwóch etapach: pierwszy (eliminacje) w formie testu składającego się z 40 pytań a drugi (finał) z 4 zadań sprawdzających umiejętności praktyczne uczniów. Konkurs cieszył się dużą popularnością, gdyż wzięło w nim udział 34 uczniów.
Laureatami konkursu zostali uczniowie:
I miejsce: Kaźmierczak Adrian kl. 1 I TE
II miejsce: Zawodziński Łukasz kl. 1 I TE
III miejsce: Guśliński Dominik kl. 1 I TE
IV miejsce: Kłoda Aleksander kl. 1 I TE
V miejsce: Skowronek Sebastian kl. 1 I TE
VI miejsce: Wójcik Hubert kl. 1 I TE
Gratulujemy!!!
Konkurs przygotowały i przeprowadziły pani Anna Marek i pani Iwona Błaszczyk.
Pan w-ce Dyrektor Stępień Leszek wręczył laureatom dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Społeczną Akademię Nauk w Bełchatowie oraz pogratulował uczniom doskonałej wiedzy i umiejętności informatycznych.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”