Seminarium SEP | Drukuj |
W dniu 12.12.2018 roku, na zaproszenie Oddziału Częstochowskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich, członkowie Szkolnego Koła SEP wzięli udział w seminarium, podczas którego poruszone były dwa bardzo interesujące tematy.
1. System jednoprzewodowego przesyłu energii elektrycznej SWER z wykorzystaniem zjawiska rezonansu wg patentu Nikoli Tesli.
2. Inteligentny monitoring energetyczny NAZCA – monitoring i sterowanie energią elektryczną oraz efektywnością energetyczną na obszarach przemysłowych, oraz w obiektach budowlanych.
Seminarium odbyło się w sali konferencyjnej TAURON Dystrybucja Oddział Częstochowa. Na zakończenie uczniowie otrzymali certyfikaty.
Wyjazd zorganizowała i opiekowała się młodzieżą Elżbieta Murlikiewicz.