OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Warsztaty językowo - komputerowe | Drukuj |
Dnia 12.12.2018 r. uczniowie klasy III Ae TE wraz z Panią Renatą Bartoszewską i Izabelą Jarzecką udali się do Integracyjnego Przedszkola Samorządowego nr 3 w Bełchatowie. Odwiedzili grupę „Krasnoludków” i poprowadzili dla nich zajęcia językowo – komputerowe.
Przedszkolaki chętnie i bardzo aktywnie brały udział w zajęciach komputerowych, których celem było zaprojektowanie kartki świątecznej. Dzieci poznały słownictwo w języku angielskim związane z komputerem, wysłuchały kolęd w języku angielskim oraz brały udział w zabawach i quizach językowych z nagrodami.

Nasi uczniowie spisali się doskonale w roli prowadzących zajęcia i obiecali maluchom, że będą ich odwiedzać. Zadowolone przedszkolaki miło nas pożegnały i zaprosiły na kolejne spotkanie. Główną ideą tego przedsięwzięcia było zachęcenie maluchów do nauki języka angielskiego i bliższe zapoznanie z komputerem. Nasza młodzież miała świetną okazję doskonalić nabyte umiejętność językowe oraz mogła podzielić się wiedzą z przedmiotów informatycznych.

Image

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”