OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
37. rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce | Drukuj |
W czwartek 13 grudnia 2018 roku obchodziliśmy 37. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. W tym dniu w całym kraju odbyły się uroczystości upamiętniające ofiary komunistycznych zbrodni. W naszym mieście centralne obchody religijno - patriotyczne odbyły się w kościele pw. Zesłania Ducha Świętego w Bełchatowie.
Poczet sztandarowy naszej szkoły w składzie: Jakub Masiarek i Filip Doczekalski z kl. II d TE oraz Wiktor Andrzejczyk i Bartosz Junczyk z kl. I d TE wziął udział w Mszy Św. upamiętniającej ofiary stanu wojennego. Nabożeństwo w intencji Ojczyzny celebrował bp. Ireneusz Pękalski.
Przed mszą uczestnicy uroczystości zebrali się przed pomnikiem z pamiątkową tablicą upamiętniającą ofiary stanu wojennego, gdzie złożono kwiaty. Opiekę nad pocztem sprawowała p. Iwona Błaszczyk i p. Iwona Krawczyk.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”