OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
"I Ty możesz zostać św. Mikołajem" | Drukuj |
Po raz kolejny w naszej szkole została przeprowadzona akcja charytatywna „I Ty możesz zostać świętym Mikołajem”. W dniu wspomnienia św. Mikołaja - 6 grudnia, uczniowie ze Szkolnego Klubu Przyjaciół Książki i wolontariusze przekazali paczki ze słodyczami i zabawkami dla podopiecznych Interwencyjnego Ośrodka Socjalizacyjnego w Bełchatowie.

Funkcje pomocników św. Mikołaja pełnili z klasy III P LO: Milena Barańska i Natalia Korycińska, a z klasy IIg/t BSIST: Tobiasz Szafrański, Jakub Poryzała i Paweł Majchrzak. Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji akcji.
Dziękujemy za wszystkie dary i ofiarność nauczycieli i uczniów naszej szkoły. Dzielenie się z innymi to piękny gest dobroci i wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka.
Zachęcamy również do udziału w kolejnych akcjach. Możesz to zrobić już dziś! Czekamy w bibliotece szkolnej na słodkie upominki i zabawki dla dzieci do 19 grudnia.
Agnieszka Jędrzejewska-Florczyk i Jolanta Męcikiewicz

Image

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”