"Pełna zimowa miska dla zwierzaka ze schroniska" | Drukuj |
Akcję pt.: "Pełna zimowa miska dla zwierzaka ze schroniska" zorganizowała Sandra Szczepanik uczennica klasy 1 p/w IV Liceum Ogólnokształcącego w Bełchatowie. W zbiórce brała udział społeczność Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Bełchatowie.
Transport karmy do schroniska zapewniła firma brukarska Kost-Jack.
W imieniu zarówno swoim, jak i załogi schroniska oraz bezdomniaków serdecznie dziękuję wszystkim, którzy podczas zbiórki podarowali coś od siebie! Sandra Szczepanik.
Serdecznie dziękuję za zaangażowanie Sandrze i zachęcam do kolejnych inicjatyw uczniów naszej szkoły. Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariusza Agnieszka Jędrzejewska-Florczyk.