"Marzycielska Poczta" | Drukuj |
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia uczniowie z klasy IIB TE i I p/w Lo wzięli udział w akcji "Marzycielska Poczta". Jest to inicjatywa pisania listów i wysyłania kartek dla dzieci, które walczą każdego dnia z ciężkimi chorobami. Ci mali bohaterowie bardzo potrzebują wsparcia, słów sympatii, otuchy i motywacji do leczenia czy rehabilitacji.
Uczniowie na zajęciach z p. Agnieszką Jędrzejewską-Florczyk 17 i 18 grudnia własnoręcznie wykonali kartki i listy dla dwójki chorych dzieci.
Mamy nadzieję, że dzięki pięknym kartkom, kolorowym rysunkom i życzeniom na twarzy Filipa i Wiktorii pojawi się uśmiech, a pokonywanie ciężkiej choroby będzie trochę łatwiejsze. Dziękuję uczniom za zaangażowanie i piękną lekcję empatii.