OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
V Edycja Konkursu "TĘCZA FOTO" | Drukuj |
Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej POKOLENIE, serdecznie zaprasza do udziału w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Tęcza FOTO". Temat tegorocznego konkursu to: "Architektura w obiektywie". Zdjęcia mogą dotyczyć: budowli sakralnych i świeckich, zamków, mostów, małej architektury czy ruin. Udział w konkursie polega na wykonaniu zestawu fotografii (3-5 zdjęć) dowolnego formatu.
UWAGA: osoby zainteresowane konkursem proszę o zgłoszenie się do dnia 20 stycznia do pani Anity Chudzik (sala 220). Uczestnik konkursu musi zostać zgłoszony przez szkołę. Prace konkursowe należy przesłać na adres Ogólnopolskiego Organizatora Konkursu najpóźniej do 29 marca 2019 r.
Regulamin i szczegóły: http://www.tecza.suwikr.pl/tecza/foto.html
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”