Nasza szkoła, nasza klasa, nasza kultura... | Drukuj |
24 stycznia klasy II P i II P/W wzięły udział w warsztatach „TIK w pracy szkoły – kody QR”. Uczniowie dowiedzieli się, do czego mogą służyć kody QR, w jaki sposób można je odczytać i jak tworzyć. Zajęciom towarzyszyła idea „Nasza szkoła, nasza klasa, nasza kultura...”, która ma zaowocować tym, że w pracowni polonistycznej zawisną kody QR, pokazujące kulturę młodych: film, muzykę, obrazy i inne teksty kultury. Inicjatywie tej patronują pani Anna Moreń i pani Nina Gralczyk oraz Warsztat Teorii i Praktyki Animacyjnej VIGARAT.