OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
KLEMENTYNA w ZSP Nr 3 | Drukuj |
W dniu 25 stycznia 2019 roku naszą szkołę odwiedziło mobilne laboratorium KLEMENTYNA firmy VAGO. Firma VAGO jest producentem wysokiej jakości, między innymi różnego rodzaju złączek, modułów interfejsowych, elementów i podzespołów automatyki, specjalistycznych narzędzi itp. Podczas zajęć w laboratorium uczniowie zapoznali się z produktami firmy VAGO ze szczególnym uwzględnieniem zastosowania szybkozłączek w układach zasilania i sterowania. Poznali zasady wykonywania połączeń, a także mieli możliwość wykonywania połączeń z wykorzystaniem szybkozłączek. W zajęciach w laboratorium wzięli udział uczniowie klas: II i III D TE, III i IV C TE oraz II B szkoły branżowej I stopnia.

 

Image

Image

Image

Image

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”