OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Z wizytą w Sądzie Rejonowym w Bełchatowie | Drukuj |
29.01.2019 r. uczniowie klasy 3 p LO brali udział w wycieczce edukacyjnej. Od godz. 9.00 do 12.00 uczestniczyli w rozprawach sądowych Wydziału Karnego, w charakterze publiczności. Sędzia prowadzący rozprawy zapoznał uczniów ze strukturą Sądu Rejonowego w Bełchatowie oraz opowiedział, na czym polega praca sądu i zawód sędziego. Sędzia szczególną uwagę zwrócił na przykłady przestępstw i wykroczeń popełnianych przez młodych ludzi.
Dalszą część wycieczki uczniowie odbyli w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bełchatowie. Uczniowie zwiedzili urząd. Podczas spotkania z przedstawicielem urzędu uczniowie zostali poinformowani o rejestracji przez poszukujących pracy oraz o zakresie usług świadczonych przez urząd. Uczniów przede wszystkim interesowały formy wsparcia organizowane przez PUP w Bełchatowie.
Opiekę nad uczniami sprawowały: Gosława Kuśmierz, Katarzyna Zwolińska.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”