OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Konkurs | Drukuj |
                                                                                                                                                                                                              
Image
 
 

Eliminacje szkolne do etapu powiatowego odbędą się 18 marca w sali nr 11 o godzinie 8.50.
W eliminacjach biorą udział uczniowie nasze szkoły, którzy już wcześniej zgłosili się do konkursu. Termin zgłoszenia według regulaminu i na plakacie dotyczy szkół, które będą chciały także wziąć udział w konkursie - etap powiatowy, który odbędzie się 22 marca, o godz. 10.00 w sali nr 11. Serdecznie zapraszamy.
Wszelkich dodatkowych informacji udzielają koordynatorzy konkursu M. Warzyńska sala 54 i R. Herudziński sala 58.

Regulamin

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”