OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
"Kino na temat" | Drukuj |
7.02.2019 r. w ramach realizacji programu edukacji medialnej oraz programu profilaktyczno-wychowawczego w obszarze profilaktyki uzależnień uczniowie pięciu klas naszej szkoły ( Ip/w, IIp/w, IIp, IIICeM i III De) uczestniczyli w projekcji filmu "Mój piękny syn" - opartego na faktach, przejmującego dramatu o zmaganiach ojca z problemem narkomanii syna i relacjach w rodzinie dotkniętej tym problemem. Film został wyświetlony w ramach projektu "Kino na temat".
Po projekcji młodzież wysłuchała prelekcji pani Natalii Dukowicz – psychologa i terapeuty, na temat wielu aspektów uzależnień wśród młodzieży. Organizatorem zajęć była p. Ewa Wężyk- Simkowska, a opiekunami pani G. Borkowska-Kuśmierz, pani B. Kozłowska-Szura, pani A. Nowak i pan S. Grzelczak.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”