Bal Karnawałowy w DPS | Drukuj |
W środę 27 lutego 2019 roku odbył się bal karnawałowy w Domu Pomocy Społecznej w Bełchatowie. We wspólnej zabawie uczestniczyli pensjonariusze DPS, uczniowie SOSW w Bełchatowie oraz uczniowie i nauczyciele z naszej szkoły. Zabawa taneczna przy muzyce, prezentacje tańców z różnych regionów świata i wspólny śpiew przy akompaniamencie gitary to tylko niektóre atrakcje tego spotkania.
Dziękujemy dyrekcji, pracownikom i podopiecznym DPS za gościnność i miłe przyjęcie, cieszymy się, że mogliśmy po raz kolejny spotkać się i bawić się  razem z Wami.