OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Warsztaty językowo - komputerowe | Drukuj |
Dnia 27.02.2019 r. uczniowie klasy II Ie Te wraz z Panią Renatą Bartoszewską i Izabelą Jarzecką udali się po raz kolejny z wizytą do Integracyjnego Przedszkola Samorządowego nr 3 w Bełchatowie. Przedszkolaki z grupy Krasnoludków z niecierpliwością oczekiwały na spotkanie z naszą młodzieżą. Najpierw odbyło się miłe powitanie, a potem ciekawe zajęcia w języku angielskim, których celem było przyswojenie słownictwa związanego z Walentynkami. Uczennice Amelia i Julia przygotowały ciekawe gry i zgadywanki językowe. Uczniowie: Kacper, Krzysztof i Marcel projektowali kartki walentynkowe z naszymi przedszkolakami na komputerach. Radości nie było końca, a chętnych do wydrukowania ich własnej kartki nie brakowało. Następnie były zabawy ruchowe i słodki poczęstunek. Cieszymy się, że młodzież tak chętnie angażuje się w przygotowanie zajęć dla naszych milusińskich. Miło nam, że nasi uczniowie w przyjemny i zabawny sposób dzielą się z przedszkolakami swoją wiedzą językową i umiejętnościami komputerowymi. Z naszych obserwacji wynika, iż obie strony bawią się świetnie ze sobą.

 

Image

Image

Image

Image

Image

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”