OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
WYNIK KONKURSU POWIATOWEGO Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO | Drukuj |
Dnia 12 marca 2019 r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Bełchatowie odbył się XVII POWIATOWY KONKURS WIEDZY O KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH „LANDESKUNDE”.  Marcel Góralczyk uczeń klasy II i TE zajął 2 miejsce ex aequo z uczennicą z I LO.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 
Zmagania konkursowe przebiegały wieloetapowo. Podczas pierwszej części uczniowie pisali test wiedzy o krajach niemieckojęzycznych. W drugiej części ustnej sześciu uczestników prezentowało jedno z miast krajów niemieckiego obszaru językowego oraz udzielało odpowiedzi na wylosowane przez siebie pytania w języku niemieckim. Rywalizacja wśród uczniów była wysoka i wyrównana. Zwycięzcom konkursu gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych rozgrywkach językowych.
Opiekunem ucznia była Pani Renata Bartoszewska.
 
Image 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”