OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Uniwersytet Łódzki | Drukuj |
Dnia 14 marca 2019 roku w ramach współpracy naszej szkoły z Uniwersytetem Łódzkim uczniowie z Technikum klas informatycznych IIi, IIIa i IVi gościli kolejny raz na Wydziale Zarządzania.
Młodzież uczestniczyła w zajęciach warsztatowych „Administrowanie i tworzenie baz danych” prowadzonych przez Pana dr Piotra Czerwonkę. Celem zajęć było rozwijanie umiejętności praktycznych uczniów dotyczących administracji serwerem na podstawie programu   MICROSOFT SQL SERVER MANAGEMENT STUDIO. Uczniowie poznali zaawansowane techniki zarządzania bazami danych i plikami baz danych poprzez sprawdzanie wydajności bazy i analizy wyniku jak również tworzenie raportu danych przestrzennych zawartych w bazie. Warsztaty były bardzo interesujące i rozwijające przyszłościowo naszych uczniów zainteresowanych zarządzaniem serwerem jako wdrożeniowców aplikacji bazodanowych czy przyszłych administratorów baz danych.

Koordynatorkami projektu są: Renata Bartoszewska i Izabela Jarzecka, opiekę nad młodzieżą sprawowała również Pani Anna Marek – nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych.

Image

Image

Image

Image

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”