OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Dzień Otwartych Drzwi | Drukuj |
15 marca 2019 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. gen. Ludwika Czyżewskiego w Bełchatowie odbył się Dzień Otwartych Drzwi. Naszą szkołę odwiedziło blisko 700 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów Bełchatowa i powiatu bełchatowskiego (Parzno, Kurnos, Janów, Drużbice, Domiechowice, Bujny Szlacheckie, Łękińsko).
Tegoroczni absolwenci tych szkół mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną i bazą dydaktyczną ,,Energetyka” oraz Centrum Kształcenia Praktycznego. Dla odwiedzających progi szkoły przygotowano stoiska prezentujące kierunki kształcenia, pokaz musztry w wykonaniu uczniów klas wojskowych i policyjnych.
Swoją ofertę zaprezentowali także współpracujący z ZSP 3 przedstawiciele służb mundurowych: Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bełchatowie, Komendy Powiatowej Policji w   Bełchatowie oraz 25 Brygady Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim.
O wydarzeniu napisali: Portal informacyjny B24TV oraz Bełchatów – Nasze Miasto.pl.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”