Wyjazd do Politechniki Łódzkiej | Drukuj |
IV EDYCJA DNI WYDZIAŁU ELEKTRONIKI, ELEKTROTECHNIKI, INFORMATYKI I AUTOMATYKI NA POLITECHNICE ŁÓDZKIEJ

Dnia 26 marca 2019 roku uczniowie Technikum informatycznego z klas IV i, 3A wzięli udział w IV edycji Dni „Wydziału Elektroniki, Elektrotechniki, Informatyki i Automatyki”  na Politechnice Łódzkiej. Dni wydziału zostały połączone z Targami Edukacyjnymi, na których uczniowie zapoznali się  z ofertą dydaktyczną wydziału, jak również wzięli udział w „Forum Pracodawców”. Nasi uczniowie uczestniczyli w warsztatach „Microsoft Azure – przyziemnie o usługach w chmurze”. Następnie poznali strukturę wydziału, zwiedzili laboratoria i pracownie naukowe. Wydarzeniem towarzyszącym dla uczniów było obejrzenie finału Turnieju League of Legends.

Wyjazd zorganizowały p. Błaszczyk Iwona i p. Marek Anna, które sprawowały również opiekę nad uczniami.