KOMUNIKAT | Drukuj |
Od dnia 08.04.2019 r. do odwołania w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Bełchatowie odbędzie się strajk nauczycieli i pracowników szkoły. W związku z powyższym część zajęć dydaktycznych może odbyć się w formie zajęć opiekuńczo – wychowawczych.
Dyrekcja szkoły podejmie wszelkie działania, by zapewnić wszystkim uczniom opiekę na czas strajku.
Prosimy o śledzenie na bieżąco strony internetowej szkoły. Wszelkie informacje związane z organizacją pracy szkoły w czasie strajku prześlemy Państwu również poprzez dziennik elektroniczny.