OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Pielgrzymka maturzystów | Drukuj |
W dniu 27.03 2019 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w pielgrzymce maturzystów do sanktuarium maryjnego na Jasnej Górze w Częstochowie. Tegoroczni maturzyści w czasie Eucharystii uroczyście złożyli akt zawierzenia się Matce Boskiej Częstochowskiej przed Jej cudownym obrazem. Wcześniej wzięli aktywny udział w Drodze Krzyżowej na jasnogórskich wałach. Miejmy nadzieję, że wspólna modlitwa zaowocuje zdanym pomyślnie egzaminem dojrzałości, a sami maturzyści będą długo jeszcze zbierać duchowe owoce tej pielgrzymki.

 

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”