XVI Bełchatowski Turniej Informatyczny | Drukuj |
Szkolna Komisja Organizacyjna "BTI" przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Bełchatowie zorganizowała po raz XVI Bełchatowski Turniej Informatyczny w kategorii szkół ponadgimnazjalnych, który się odbył dnia 2 kwietnia 2019 roku. Konkurs odbył się w formie eliminacji testu oraz części finałowej praktycznej.

Laureatami konkursu zostali uczniowie:
I miejsce: Paweł Malak i Filip Nojek – ZSP nr 3 w Bełchatowie
II miejsce: Tomasz Gradek i Mateusz Krzyżanowski – ZSP nr 3 w Bełchatowie
III miejsce: Patryk Marczak i Benedykt Bekasiak – ZSP nr 3 w Bełchatowie
IV miejsce: Radosław Stępień i Wiktor Sztuk – ZSP Szczerców
V miejsce: Mateusz Kozłowski i Dominik Pietrzyk – ZSP Szczerców
VI miejsce: Krzysztof Stawinoga i Filip Pawłowski – I LO w Bełchatowie
GRATULUJEMY!!!

Konkurs przygotowali i przeprowadzili nauczyciele przedmiotów zawodowych informatycznych: Cezary Idzik, Iwona Błaszczyk i Anna Marek.
W-ce Dyrektor Paweł Drzazga wręczył laureatom dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez SAN w Bełchatowie oraz pogratulował im doskonałej wiedzy i umiejętności informatycznych.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.